vybrané reference [správa www stránek]

Laura a její tygři

Veškerý obsah www stránek rockové skupiny Laura a její tygři udržuje kapelník skupiny p.Šucha prostřednictvím redakčního systému HandMade.

Laura a její tygři

Touto cestou má možnost přidávat aktuality, měnit obsah stránek pod jednotlivými odkazy, přidávat další série fotografií do sekce fotogalerie i měnit rozložení a obsah boxů na úvodní stránce

Karel Šůcha k tomu říká:
Ode mně, jako od hudebníka a rockera, nikdo neočekává hlubší znalosti toho, jak jsou html stránky vystavěny a jak fungují. Přesto můžu - díky redakčnímu systému - velmi jednoduše aktualizovat a doplňovat obsah našeho webu a být tak v neustálém kontaktu s našimi fanoušky.

 

Sport Marketing - Sponzor roku

Možnost správy www stránek bez nasazení redakčního systému nejlépe demonstruje spolupráce se společností SunEvents s.r.o., pro kterou spravujeme několik internetových sportovně-marketingových projektů.

Sponzor roku

Veškeré požadované změny a úpravy posílají zaměstnanci agentury na náš kontaktní email ve formátech, na které jsou zvyklí (MS Excel, MS Word) a tyto dokumenty, obrázky a data jsou do dvou pracovních dnů (typicky ale téměř okamžitě) upraveny do html a umístěny na příslušné stránky.